UUS! Rubriik: Hakka ajakirjanikuks!

Kas sinu peas keerlevad pidevalt küsimused? Kas tahaksid maailmale rääkida põnevatest avastustest või uutest teadmistest? Või oled lihtsalt uudishimulik ja tahad proovida, mis tunne on olla ajakirjanik? Siin on suurepärane võimalus seda teha!

🌟 Minu Maailm kutsub kõiki noori ja uudishimulikke ajakirjanikke liituma meie uue rubriigiga “Hakka ajakirjanikuks!” 🌟

Ootame sinult ja su sõpradelt teadusega seotud artikleid? Või võib-olla oled märganud põnevaid inimesi, loomi, taimi või muid nähtusi, mida sooviksid jagada? Kui jah, siis see on sinu võimalus särada ja näidata maailmale oma kirjutamisoskust!

Meie eesmärk on julgustada noori avastama ja jagama uusi teadmisi ning nägemusi, seega saavad kõik osaleda – nii üksi kui ka terve klassiga!

🌟 Gregor Erik, 12-aastane Tallinna VHK-st, on juba esimene noor ajakirjanik, kes jagab meiega oma kirjutamisoskust novembrikuu numbris. Oleme väga uhked tema üle ja ootame ka sind meie kirjutajate perre! 🌟

Parimad artiklid avaldame Minu Maailma ajakirjas, kus tuhanded lugejad saavad nautida sinu lugusid ja teadmisi. Pole paremat tunnet kui teada, et su kirjutised jõuavad inimesteni üle terve Eesti!

Kuidas osaleda?

Kirjuta oma artikkel või lugu. Eelkõige ootame teadusega seotud artikleid, aga ka jutuajamisi huvitavate inimeste või, miks mitte, loomade ja taimedega.

Saada see aadressile kirjad@minumaailm.ee.

Ole valmis säravaks karjääriks ajakirjanikuna! 💫😊

MinuMaailm #NoorAjakirjanik #KirjutamiseRõõm #AvastaJaJaga #Teadus #KirjutamiseHuvilised #KirjutaArtikkel #UuedAvastused #KoosLugudes #NooredAutorid #UudishimulikudKirjutajad #lugemine #lasteajakiri #teadusajakiri #VHK

Ootame põnevusega sinu lugusid ja avastusi! 💫😊📚