img
img
img
img
img
teaduse populariseerja1

Koostöö

Kutsume Sind ühinema meie missiooni ja visiooniga, et teha koos maailm paremaks laste jaoks. Sinu toetus on hindamatu ning meil on mitmeid viise, kuidas saad meid aidata:

  1. Ole meie tellija: Tellides Minu Maailma ajakirja, toetad meie tegevust ja aitad levitada teadusharidust lasteni. Iga tellimus on samm lähemale meie eesmärgile.

  2. Kirjuta meile lugu: Kas Sul on lugusid, mida soovid jagada? Olgu see seiklus teaduse maailmas või inspireeriv kogemus lugemisest. Sinu lugu võib innustada teisi ja rikastada meie ajakirja sisu.

  3. Osale auhinnamängudes: Auhinnamängud on lõbus viis innustada lapsi ja peresid avastama ja õppima. Kui Sul on auhindu, mida soovid pakkuda meie lugejatele, siis võta meiega ühendust.

  4. Toeta meid rahaliselt: Sinu rahaline toetus aitab meil parandada ja laiendada meie tegevust. Iga annetus on oluline ja läheb otse laste teadushariduse edendamiseks.

  5. Kutsu meid külla: Kui soovid, et külastaksime Sinu organisatsiooni, kooli või üritust, et tuua teadust ja lugemist lähemale lastele, siis oleme selleks valmis.

Kõik need võimalused on kooskõlas meie missiooni ja visiooniga, mis keskenduvad laste teadusharidusele ja lugemisharjumuste edendamisele. Iga Sinu panus viib meid lähemale säravama ja harituma tuleviku poole.

Tule ja ühine meiega, sest koos saame muuta maailma helgemaks ja teadushuvilisemaks laste jaoks. 

Aitame neil avastada, õppida ja kasvada!

Ootame Sinu toetust ja koostööd!

Südamest, Minu Maailma tiim

Täname!

img
img
img
img
img