Saladuslik Nessie

Tuleb aeg sukelduda müstilisse Loch Nessi järve, kus elab üks maailma kuulsaimaid olendeid – Nessie! 🦕🌊 Kas ta on päriselt olemas või ainult legend? Me uurime lähemalt ja jagame teiega põnevaid fakte ja pilte. Mida arvad sina, kas Nessie võib tõesti olemas olla?

Loch Nessi koletis ehk lihtsalt Nessie
Suured sügavad järved võivad peita suuri ja sügavaid saladusi. Šotimaa Loch Nessi järves arvatakse elavat iseäralik loom, kes meenutab hiiglaslikku dinosaurust või madu. Plesiosauruse kauge sugulane Nessiet on väidetavalt näinud üle 1000 inimese. Esimest korda nähti elukat 565. aastal, kirjalikke ülestähendusi Nessie kohta leiab alates 1871. aastast. Kirjelduste järgi on tundmatu veeloom 6 kuni 14 meetrit pikk, tal on väga pikk kael ja loivad nagu hülgel. Kõige enam meenutavat ta ammusurnud ürglooma plesiosaurust. Nessiet on korduvalt ka pildistatud ja filmitud, kuid osad pildid on osutunud võltsinguteks, teised aga on liiga hägused, et sobida tõestuseks.

Loe pikemalt meie ülipõnevast ajakirjast! 

#NessieMystery #MinuMaailm #AvastaLoodus #MüütilisedOlendid #Teadusajakiri #lugemine #uudishimu #LasLapsLoeb #YouTubeVideod #History #SaladuslikNessie

The Real Story Behind the Loch Ness Monster | History