Robootika rõõm: Minu Maailma toimetus sukeldus inspireerivasse Robotexi maailma!

🤖🌐 ROBOTEX robotex.international🌐🤖

Möödunud nädalavahetusel suundus meie toimetus #Robotex Internationalile, et sukelduda robootikamaailma ning kogeda säravaid hetki ja inspireerivaid elamusi. See oli midagi erakordset! Nädalavahetuse jooksul ehitati roboteid, võisteldi, tutvuti uusimate tehnoloogiasaavutustega ning nauditi robootika võlumaailma. Oli uskumatult inspireeriv näha, kuidas 887 võistkonda 26 riigist, sealhulgas Itaaliast, Küproselt, Kreekast, Türgist ja Eestist, pühendunult oma oskusi näitasid.

Töötubades osales üle 400 huvilise, kus #TalTechi taskulampide tegemise töötuba osutus paljudele üheks lemmikuks. Meie saime esimest korda joota ning kogesime käed-külge teaduse maagiat. Ehitasime periskoope ja avastasime, kuidas saab näha ümbrust erinevatest nurkadest. Isegi kui esiti olid mõned käed veidi klammerduvad, muutusid nad järjest osavamaks ning periskoobi lõpptulemus pakkus suurt rõõmu.

Teine põnev seiklus toimus isesõitva kummiauto ehitamise töötoas. Saime tunda end tõeliste inseneridena. Naeratused ja elevus nägudel olid hindamatud.

Robootika ei piirdunud üksnes võistlustega. #RobotexiEXPO alal avanes võimalus tutvuda robootika ja tehnoloogia ettevõtete insenerlahenduste, toodete ja teenustega. Sealsest põnevast maailmast ei puudunud ka #EestiLennuakadeemia, #TalTech, #TallinnaTehnikakõrgkool, #StoneridgeElectronics ja mitmed teised, kes olid tulnud esitlema oma uuenduslikke ideid.

Üritusel kohtusime mitmete lugejatega, kelle näod olid juba tuttavad, ning loodetavasti ka tulevaste lugejatega. Teie uudishimu ja avatus on meie suurim inspiratsioon. Täname teid südamest, sest tänu teile on tulevik helge ja täis võimalusi.

Innukalt jagades teadust ja avastusi,

Minu Maailma toimetus 🚀🌍 #MinuMaailm #RobootikaRõõm #InspireerivadHetked #Lugemine #Lasteajakiri #Teadusajakiri #Uudishimu